Частотний перетворювач. Його особливості

Забезпечення енергозбереження завжди буде одним з головних і актуальних питань на будь-якому підприємстві. Для цього часто використовують перетворювачі частот. Такий пристрій зробить запуск і зупинку двигуна досить плавною і продовжить термін експлуатації обладнання. Частотний перетворювач досить проcтий, але в той же час він використовується в системах водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Особливості частотних перетворювачів

Одним з основних завдань частотного перетворювача є управління синхронними і асинхронними двигунами. Крім того, вони підтримують необхідні обороти електродвигуна. Також з їх допомогою можна легко управляти процесами, що вимагають частих пусків, зупинок і змін швидкості електродвигуна.

Якщо ви використовуєте частотний перетворювач, то ви легко зможете заощадити на непродуктивних витратах енергії, адже він також має функцію енергозбереження. Це дозволяє економити від 5 до 60% електроенергії. Усе це відбувається за рахунок підтримки двигуна в режимі потрібного коефіцієнта корисної дії.

Сучасний ринок пропонує великий вибір частотних перетворювачів. Тому потрібно знати, на що перш за все звернути увагу при виборі пристрою. Адже не завжди висока ціна говорить про хорошу якість. Якщо ви вирішили купити частотний перетворювач, то перш за все визначте тип навантаження на валу двигуна і режим роботи електроприводу. Також важливо визначити, де буде використовуватися частотний перетворювач. Існують перетворювачі, що використовуються для управління вентиляторами, насосами, станціями, ліфтами, підйомниками, кранами, верстатами. Як показує практика використання цього пристрою, то за його допомогою ви зможете істотно заощадити на електроенергії. Крім того, вони дозволять вам автоматизувати систему управління.

Якщо ви вирішили купити частотний перетворювач, то компанія ПП «Кушнір» пропонує відвідати наш інтернет-магазин. Тут наданий широкий вибір частотних перетворювачів за вигідними цінами. А якщо у вас є питання, то задайте їх нам за зазначеними на сайті номерами телефону.