Електричний щит - що це і як його вибрати

Кожен, хто коли-небудь робив заміну або ремонт електропроводки в будинку, стикався з таким поняттям, як електрощит. Це деякий вузол для отримання і перерозподілу електроенергії до вашого будинку або квартири. Іншими словами він - це серце електромережі будь-якого приміщення. Щит служить для установки в ньому приладів обліку електроенергії, апаратів захисту від коротких замикань, перевантажень. Крім того в ньому можуть встановлюватися й інші модульні прилади.

Сучасний ринок пропонує нам два види електричних щитів: зовнішні і вбудовані.

Навісні електрощити можна встановлювати на стіну. Для їхнього монтажу досить мати шурупи, дюбеля-цвяхи. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще замовити послугу монтажу. Такі щити часто використовують при відкритій електропроводці. Їх ще часто називають - зовнішні.

Є також і вбудовані електрощити, які призначені для установки в нішу. Монтаж такого щитка складніший, ніж навісного. Вам знадобиться гіпсовий розчин і часто такий тип щитів застосовують при прихованій електропроводці. Також їх називають внутрішніми.

Крім того вони можуть відрізняться і матеріалом, з якого зроблені. Це може бути пластик або метал. Для квартири кращими будуть пластикові, вони виглядають більш естетично і мають меншу вагу. Але якщо ви потрапите на недобросовісного виробника і купите електрощит низької якості, то є ризик, що з часом потьмяніє колір і корпус стане крихким.

На відміну від пластикових, металеві будуть міцніші, важчі і їх зручно використовувати при великій кількості встановлюваних модулів. Зазвичай виробника нам пропонують щити на 12 модулів, 24 модуля, 36 модулів.

Якщо підсумувати все вищесказане, то можна виділити важливі складові, які потрібно враховувати, якщо ви вирішили купити електричний щит:
- перед покупкою визначтеся з типом використовуваної проводки;
- визначтеся, який матеріал вам найкраще підійде: метал або пластик;
- розрахувати кількість модулів.

Якщо вам потрібна консультація фахівця, то зателефонуйте нам за вказаними на сайті контактними номерами. Також наша компанія займається виробництвом щитів під замовлення. Дізнатися більш детальну інформацію можна за вказаними номерами телефону.