Шафи управління насосами

Шафи управління насосами ШУН забезпечують оптимальне управління насосною станцією: плавний пуск і відключення насосів, захист та резервне переключення  при виявленні несправності, а також дистанційне керування і диспетчеризацію.

Де застосовуються:

1. Керування дренажними насосами.
2. Керування пожежними резервуарами.
3. Керування каналізаційними насосними станціями.
4. Керування станціями підйому.

Основні функції:

1. Автоматичний пуск та зупинка насосів.
2. Захист електродвигунів насосів від перевантаження та короткого замикання.
3. Захист від сухого ходу.
4. Автоматичний запуск резервного насоса при несправності основного.
5. Переключення режиму Автоматичний/Ручний при роботі на підтримання тиску.

Режими роботи:

1. Управління насосом за допомогою датчиків рівня (схема передбачає включення та виключення насоса по досягненню води мінімального або максимального рівня );
2. Підтримання заданого рівня (насос плавно змінює оберти за допомогою частотного перетворювача, який отримує інформацію від аналогового ( 0-10В або 4-20 мА) датчика рівня, підтримуючи заданий оператором рівень води в резервуарі );
3. Підтримання заданого тиску (насос плавно змінює оберти за допомогою частотного перетворювача, який отримує інформацію від аналогового (0-10В або 4-20 мА) датчика тису, підтримуючи заданий оператором тиск у трубі чи системі труб ).

Наше підприємство проектує та виготовляє шафи автоматичним керування насосами, шафи керування насосами з АВР, шафи керування на базі частотних перетворювачів з підтримуванням заданого тиску чи різниці тисків. Наші спеціалісти можуть виконати монтаж та пусконалагоджувальні роботи по всій Україні. Також ми виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт, обслуговування та модернізацію виготовленого обладнання.

Для замовлення або попередньої консультації звертайтесь за телефонами, які вказані в нас на сайті. Ми допоможемо Вам підібрати обладнання для вирішення Вашої задачі.